Spolupracujeme

Vybíráte do vašeho interiéru skleněné dveře na míru? Inspirujte se fotografiemi z našich realizací. Máme za sebou desítky úspěšně dokončených zakázek a spokojených zákazníků.

Holandské vintage bytové doplnky z kvalitných materiálov. Elegantné bytové doplnky do kúpelne, spálne, obývacej izby a toalety.

 

Kamenný koberec 

Nebaví Vás údržba okolí bazénu a sháníte materiál, který je levný, na údržbu nenáročný a přitom oku lahodící? Zkuste kamenný koberec, na jehož údržbu postačí tlaková hadice, nebo vysavač.

Krby 

Není nad romantickou chvíli se svojí drahou polovičkou při zapáleném krbu v zimní večer. Naše společnost zop krby vám tyto zážitky umožní každý večer. Provádíme montáž a prodej krbů, krbových kachlí a krbových vložek.

Stavby na klíč 

Přáli byste si bydlet v krásném domě, ale bojíte se hypotéky? Naše společnost Vám nabízí realizaci stavby na klíč za rekordně nízké ceny. Nechte své bydlení na profesionálech.

Krbové kachle 

Myslíte ekologicky a ekonomicky? A víte že topení krbem je levnější než-li topení pomocí plynu, či elektřiny? Investice do kvalitního krbu se vám za rok vrátí. A ještě k tomu budete mít krásnou podívanou na večery.

Lícové zdivo 

Přemýšlíte nad novou podobou vašeho exteriéru a nevíte jaký materiál zvolit pro obložení zdí? Zkuste lícové zdivo, krásný a trvanlivý materiál, který je levnější alternativou pro klasické materiály určené pro obložení zdí.

 Hodinový manžel Praha, Praha – východ, Praha – západ 

Služby hodinového manžela, opravy zařízení domácností a spotřebičů, stavební činnost, správa a údržba nemovitostí od A do Z.