Čištění koberců Praha 9

Pomocí hloubkového čištění lehce odstraníte skvrnu vytečenou z radiátoru

Zatím je ještě pořád velké množství bytů a rodinných domů vybaveno systémem topení s topnými tělesy, neboli radiátory. V nových bytech a pasivních domech začíná převládat topení podlahové, které umožňuje lepší využití prostrou, převážně pod okny, a to ocení především majitelé malých bytů, kde je každý prostor navíc velmi vítaný. Podlahové topení může být napájeno také z fotovoltaických panelů umístěných na střeše domu, čímž se stávají pasivní domy opravdu těmi, které na svůj provoz potřebují minimální množství elektrické energie z jiných, než vlastních zdrojů.

Zvlášť u starších typů radiátorů mohou být skvrny tmavé a mastné

Ti, kteří svoje domy vytápí pomocí radiátorů, se mohou setkat se situací, kdy některý z radiátorů začne protékat. V některých případech z něj odejde pár kapek, v jiných se může stát velká nehoda, pokud vyteče radiátor celý. Jestliže je majitel domu někde poblíž, může zabránit tomu nejhoršímu, když přívod vody k radiátoru včas uzavře a radiátor vymění nebo nechá vyměnit. V případech, kdy se včas nepodaří přijít na to, že je v radiátoru prasklinka, kterou voda protéká ven, může se na podlaze vytvořit skvrna. Pokud se včas setře, nezanechá žádné stopy, ale pokud na podlaze, zvlášť plovoucí, bude ležet i několik hodin, může ji poškodit a ve spárách způsobit zabarvení, které již nepůjde vyčistit.

Podobný problém můžete řešit, pokud máte v místnosti položené koberce. V topení je voda znečištěná a na koberci se po jejím vytečení může objevit nevzhledná skvrna. Ta se jen velmi obtížně čistí pomocí ručního čištění. Pokud se skvrny chcete jednoduše zbavit a přitom také nechat za výhodných podmínek vyčistit celý váš koberec, vyzkoušejte hloubkové čištění od společnosti Čištění koberců Praha 9, nebo její pobočky v Plzni, společnosti Čištění koberců Plzeň. Díky hloubkovému čištění, které se provádí pomocí speciálního čistícího stroje a pomocí speciálního čistícího roztoku, vás společnost Čištění koberců Praha, popřípadě Plzeň, jednoduše zbaví nepěkné skvrny a současně může do hloubky vyčistit celý váš koberec. Možná se budete divit, ale místo, na kterém skvrna byla, by mohlo být světlejší, než je barva na zbytku koberce a to by nebylo pěkné, proto pro zachování jednoho odstínu koberce se doporučuje nechat jej vyčistit od společnosti Čištění koberců Praha, nebo Plzeň, celý. Plocha koberce se zestejní, vyčištěné místo nebude zářit do dálky a koberec se díky čištění krásně provoní.