Doplňky do koupelny, aneb jak vytvořit něco výjimečného

Ne vždy musí drahá a trendy zařízená koupelna vyvolávat touhu po horké vaně, nebo sprše. Něco jí prostě chybí. Co to je? Je to duše koupelny, to, co se nedá asi ani pořádně vyjádřit, protože u každého vyvolává tohle spojení představu něčeho jiného. Ducha koupelny vdýchnete tomuhle prostoru jenom Vy. Z obyčejné koupelny se stane čarovné místo jenom tehdy, když mu odevzdáte něco ze sebe, něco osobního. Jak na to?

Odlište se od všech

koupelne1Tendence lidí inspirovat se nejnovějšími módními trendy, je extremně chytlavá. Zajímavé proudění světla, kreativně řešený držák na ručníky, nebo hezky navržené sety na mýdlo a držáky na kartáčky. To všechno ve své koupelně máte, a přesto se tam necítíte tak, jak byste si představovali? Vaše koupelna bude bezpochyby trendová a moderní, těšíte se z toho, jak jste detaily zvládli, ale někde tam uvnitř stále cítíte, že tomu něco chybí. Nevíte, co to může být? Je to něco z Vás, nebo jste jenom zkombinovali několik časopisů, které Vám přišly pod ruku a vybrali jste ty nejlepší inspirace? Je to Vaše koupelna, místo kde se budete cítit příjemně po celodenní námaze, nebo jen místo, které bylo navržené návrhářem XY v nějakém katalogu?

Fantazii se meze nekladou

koupelne2Budete-li originální, úspěch na sebe nedá dlouho čekat. Nebojte se do moderně zařízené koupelny zasadit něco osobního. Fotky Vás a Vašich nejbližších v nápaditých rámečcích, nebo něco, co Vám bude připomínat hezké vzpomínky z dovolené, něco vzácného, co jste od někoho dostali. Vítaným oživením může být také Váš „handmade výrobek“, kterým se budete moci pochlubit. Momentálně jsou IN patinované výrobky různých druhů, nebo zajímavá starožitnost, které vdýchnete svýma šikovnýma rukama opět život. Stejně tak můžete vsadit na odložené staré skleněné láhve, nebo starší dřevěné doplňky, které vytvoří požadovaný kontrast s moderními materiály, ale hlavně – budou vystihovat Vás