Jak si vybrat stolní fotbal    

 

Máte zájem o stolní fotbal?  Pokud toužíte hrát stolní fotbal v klidném rodinném kruhu s přáteli, budou se do vašeho prostředí hodit téměř všechny druhy fotbálku.  Zátěž na něm v období hry bude mírná, a volba stolu – to je jen otázka vkusu a rozpočtu. Ovšem je-li stolní fotbal určený do kanceláře nebo restaurace, pak je situace poněkud složitější, protože musíte najít výrobek, který bude muset odolat značnému zatížení. Jakou vybrat velikost? Samozřejmě, že velikost stolu je jeden z klíčových bodů. Budete muset najít velikost, která se hodí nejlépe do místnosti. Například jsou zde skládací stoly, stolky na nohou nebo ve formě stolní hry. Pokud jde o hmotnost, je třeba poznamenat, že čím je stůl těžší, tím lépe – neboť se nepohybuje v průběhu hry.

Stolní fotbálek! Při výběru koukáme především na kvalitu

Stolní fotbálek –  mimo jiné musíme dávat pozor na kvalitu materiálu, ze kterého je box vyrobený. Zpravidla se na výrobu stolního těla používají 3 různé materiály: dřevotřísková deska (dobrá volba, ale tam je důležitá tloušťka těla); MDF – materiál pouzder je často pokryty štítkem; překližka – to je považováno za nejlepší materiál pro výrobu pouzdra stolního fotbálku. Zvláštní pozornost je třeba věnovat této oblasti, protože hra je přímo závislá na tom. Kromě objemu pole, to je do značné míry kvalita jeho roviny – ta nemůže být nerovnoměrná. Výjimkou jsou záměrně ohnuté rohy nebo podložky. Pole je vyrobeno z překližky, plastu, nebo tvrzeného skla. Dále je stolní fotbálek vybaven plastovými objímkami nebo speciálními ložisky.

Stolní fotbal – t-zbozi.cz

Stolní fotbálek je nejoblíbenější hra na světě, takže pokud se trápíte s dárkem – tady nic nepokazíte.  A kde nabízejí fotbálky ve vysoké kvalitě za rozumné ceny a ve velkém výběru? V zákazníky oblíbeném internetovém obchodě t-zbozi.cz. Do dvou dnů máte svou objednávku doma!