Koupelna funkční a útulná

Každý z nás chce koupelnu, která bude nejen funkční, ale také útulná.V koupelně totiž rádi relaxujeme, odpočíváme, osvěžujeme tělo i mysl. Pokud ale neplní naše potřeby, nezbývá než ji rekonstruovat. Rekonstrukce bytového jádra a koupelny se však není nutné obávat – pokud jiovšem svěříte do rukou odborníků, kteří disponují dlouholetými zkušenostmi. Ti vám totiž poskytnou komplexní servis, od konzultace, zaměření, přes 3D vizualizaci až po zpracování projektové dokumentace. Vybourají staré bytové jádro, odvezou a ekologicky zlikvidují odpad, vystaví a zařídí nové bytové jádro, uklidí a předají.

Pokud se chystáte upravit svou koupelnu, je nejdřív nutné rozmyslet si, jak by měla vypadat, aby vyhovovala prostorovým možnostem, ale i vašim potřebám. V současnosti už naštěstí neplatí léty zažité pravidlo, že do malé koupelny si vanu dovolit nemůžete. Naopak, výrobci se dnes snaží vyjít vstříc všem, a tak je na trhu spousta van atypických rozměrů, asymetrické s rozdílnou šířkou v zádové oblasti a kolem nohou, či rohové, které šetří místo, ale zároveň poskytují překvapivě velký prostor pro koupání. Samozřejmě je nutné veškerým požadavkům přizpůsobit i koupelnový nábytek. Skvělým doplňkem jsou vanové zástěny do koupelny, které umožní nejen koupel, ale i pohodlné sprchování. Dobrou a o nic méně komfortní volbou jsou také sprchové boxy, které ocení nejen lidé s rychlejším životním stylem, ale díky praktičnosti také senioři. Zvlášť pokud k ní pořídíte také sprchové sedátko, které významně přispívá k větší bezpečnosti.Vybavit ji můžete i hydromasážními sprchovými panely, infrasaunou nebo parní lázní, které povýší sprchování na nevšední zážitek.

Nejpoužívanějším prvkem celé koupelny je bezpochyby umyvadlo, které musí poskytovat dostatek místa pro pohodlné mytí rukou i čištění zubů. Zároveň je také třeba vzít v potaz jeho vizuální stránku, aby do místnosti zapadlo stylem, barvou, tvarem i velikostí. Do malých koupelen jsou ideální malá umývátka, do prostornějších si můžete dovolit praktická dvojumyvadla, která ocení především vícečlenné rodiny. Stále oblíbenější je také koupelnový nábytek s umyvadlem. Tak vzhůru do rekonstrukce, ať se co nejdříve můžete těšit z nové koupelny.