Koupelna stvořená pro relaxaci  

Koupelna je důležitou součástí domácnosti, už dávno nefunguje jako pouhá umývárna. Stala se naopak naprosto plnohodnotnou místností, proto je důležité, abychom se tady dobře cítili. Bohužel spousta z nás má stále ve svém bytě stará umakartová jádra, která nesplňují standardy dnešního bydlení, nevyhovují z hlediska užitného, ani estetického. Často se v nich objevují plísně, které dokonce mohou způsobovat zdravotní problémy. Je tedy jasné, že v tomto prostoru o nějaké relaxaci vůbec nemůže být řeč. V takovém případě je proto nezbytná rekonstrukce bytového jádra. Pokud ji svěříte do rukou odborníků, nemusíte se ničeho bát. Ti se totiž o všechno postarají – od vybourání starého bytového jádra přes kompletní vystavění a zařízení toho nového až po závěrečný úklid. Nebudete-li si vědět rady, můžete se na ně obrátit – díky svým dlouholetým zkušenostem vám odborně poradí. Nebo využijte služeb profesionálního bytového architekta, který vše doladí do dokonalosti. Za několik dní si tak budete moci lebedit v nové koupelně.

Aby byl komfort dokonalý a relaxace opravdovým požitkem, nesmí vám v ní chybět kosmetika, která potěší nejen vaši pokožku, ale také smysly. V poslední době zažívá velký boom hlavně přírodní kosmetika, která neobsahuje žádné syntetické látky, ale pouze přírodní a čisté ingredience. Díky tomu se hodí jak pro citlivou pleť, tak také pro jemnou dětskou pokožku. Sortiment je bohatý a neustále se rozšiřuje. Kromě přírodních mýdel a sprchových gelů si vaši lázeň můžete obohatit také o koupelové soli, které dovedou ulevit od namáhaných svalů, ale poradí si i s problematickou pokožkou. Po koupeli nepodceňujte také pěstící tělovou kosmetiku, která regeneruje pokožku celého těla. Jedná se hlavně o balzámy, krémy a oleje, které dodají vaší kůži přitažlivý vzhled. Rovněž vlasová kosmetika nemůže ve vaší koupelně chybět. Vlasy jsou totiž korunou krásy, proto si zvýšenou péči rozhodně zaslouží – a to nejen teď v létě. Dopřejte jim výživu a hydrataci pomocí přírodních šamponů, které jsou k nim maximálně šetrné.

Tím však starost o ně teprve začíná, součástí správné péče jsou také kondicionéry a balzámy, čas od času si zaslouží také důkladnější ošetření v podobě revitalizační kúry. Probuďte vaši krásu!