Malíři pokojů Praha

Naše odborné malířství se specializuje na malířské a natěračské práce v Praze a okolí do třiceti kilometrů. Provádíme veškeré malířské práce v interiéru i exteriéru. Naší hlavní náplní je výmalba bytů, domů, kanceláří, úřadů, nebytových prostor, škol, průmyslových hal a mnoho dalších objektů.

Jsme malíři pokojů Praha s dlouholetou praxí

Hlavním cílem naší firmy je precizní malování interiérů a mnoho spokojených zákazníků. Výsledkem jsou skvělé reference, které mluví za náš tým malířů pokojů Praha. Veškeré malířské práce realizujeme na vysoké profesionální úrovni. Každý náš zaměstnanec je podrobně vyškolen pro jednotlivé materiály a pomůcky tak, aby vykonal kvalitní a odbornou práci.

Při aplikaci barev dodržujeme výrobcem uvedené postupy, dodržujeme časové rozestupy mezi tmelením nerovností, vyhlazením nedokonalostí či aplikací penetračních nátěrů. Tyto aspekty jsou nedílnou součástí pro dobře odvedenou práci našich malířů, které mají bohaté zkušenosti s výmalbou moderních, klasických i historických interiérů. Při práci využíváme hojně tradiční techniku a samozřejmě moderní vybavení, zaručující precizně odvedenou práci.

17499214_1157636907691908_814190381054359118_n 17361632_1157636884358577_7440532905806442451_n malíři pokojů Praha

Jak probíhá naše práce

Aby výsledný efekt naší práce byl dokonalý a zároveň vydržel co nejdelší dobu, je nutné zvolit kvalitní materiály a vhodnou barvu pro použití v daném prostředí. Naši malíři pokojů Praha nejdříve přijedou na místo realizace, kde s vámi dopodrobna zkonzultují všechny postupy, návrhy realizace i výběr vhodných barev.

Podle typu prostor navrhneme správný výběr nátěru a také doladíme i ostatní detaily, zvláště v interiérech, které jsou zdobené historickými freskami či jinými designovými doplňky. Před zahájením malování pečlivě připravíme povrch, odstraníme starý nátěr, vyrovnáme nedokonalosti, zbavíme omítky prasklin, trhlin a dalších nerovností a nakonec naneseme v případě nutnosti penetraci či rovnou finální nátěr barvy. Samozřejmostí je ochrana nábytku a ostatních doplňků v interiéru fólií. Po dokončení finálního nátěru po sobě uklidíme a předáme dílo zákazníkovi.

Při práci dbáme na tyto úkony:

Malování nesouvisí pouze s malováním. Před samotnou činností se musí původní omítky připravit pro finální nátěr tak, aby vykazovaly pouze dokonale rovný a hladký povrch. Naše služby proto zahrnují spoustu drobných úprav, které zaručují kvalitně odvedenou práci.

  • odstranění starých nátěrů
  • stržení tapet
  • akrylování rohů a spár
  • umytí mastných stěn
  • broušení omítek
  • sestěhování a zakrytí nábytku, ochrana podlahy, dveří, radiátorů apod.
  • finální úklidové práce

Specializujeme se na:

Malování bytů a domů – krásně vymalovaný byt, ať už v novostavbě nebo v historické budově je nezbytností, pokud chcete, aby váš byt byl vaší nejlepší vizitkou. Malování interiéru je však fyzicky a časově velmi náročnou disciplinou, kterou zvládnou jen velmi zruční malíři. Pokud se však na malování svého bytu či domu necítíte, pak svěřte tuto činnost do rukou našich malířů. Malíři pokojů Praha Vám pomohou s výběrem vhodných barev do vašeho interiéru, pomohou s výběrem doplňků a to za předem dohodnutých podmínek. Pracujeme vždy tak, abychom nenarušili chod vaší domácnosti. Proto přijedeme na místo určení ve sjednaném čase a práci dokončíme dle časového harmonogramu, který dostanete spolu s objednávkou.

Malování nebytových prostor – kancelář, firemní prostory, hotely, penziony a další interiéry si zaslouží precizně vymalované zdi, které se stanou vaší vizitkou. Svěřte své nebytové prostory do rukou našich odborníků, kteří provedou nejen důkladnou úpravu povrchu, ale také odborné malování klasickými barvami i průmyslovými nátěry. Nebytové prostory vyžadují často speciální nátěry, voděodolné barvy, vysoce odolné barvy apod. S výběrem nejvhodnějších materiálů a barev vám poradí naši odborníci, kteří vyberou vhodné přípravky pro daný typ interiéru. Malíři pokojů Praha používají při práci moderní technologie i klasické postupy, které zajistí dokonalé nanesení i těch nejmodernějších barev.

Malování průmyslových hal – výrobní haly, montovny, lakovny, průmyslové objekty, dílny, servisy a další objekty vyžadují speciální nátěry, které budou odolávat nejen mechanickému poškození, ale také probarvení či ochrany proti požáru a dalším faktorům. Průmyslové nátěry vyžadují speciální aplikaci, kterou mohou provádět výhradně naši proškolení malíři pokojů Praha. Díky mnohaletým zkušenostem zajistíme i ty nejnáročnější požadavky našich klientů.