Nabízíme prvotřídní nábytek – art interier Zlín

Pokud toužíte po nových bytových doplňcích, novém nábytku do vašeho interiéru, nebo chcete váš interiér přeměnit kompletně od základu, můžete vyzkoušet rady odborníků na návrhy a realizaci interiérů. A pokud byste se rádi svěřili do rukou odborníků nejpovolanějších, měli byste vyzkoušet návrhy interiéru.

Naše interiérové studio nabízí široký sortiment kvalitních postelí z masívu, matrace a lamelové rošty. Naši zaměstnanci sledují nejaktuálnější trendy o nových materiálech, jejich vývoj a umí tak navrhnout to optimální řešení pro Vaše bydlení. Díky bezplatné konzultaci našich interiérových poradců ve studiích ve Zlíně a Olomouci, tak získáte kvalitu za skvělou cenu. Stačí si tak jen domluvit schůzku a navštívit nás, získáte tak potřebné a užitečné informace.

Kromě výborných služeb při realizaci interiéru, nabízí Nábytek Zlín, Nábytek Olomouc i skvělý pozáruční servis, který se postará o případné problémy s nábytkem. Mít dokonalý harmonický interiér v dnešní době není žádnou nesplnitelnou metou a investice do krásného prostředí, ve kterém se budete cítit pohodlně, se vám vyplatí.

Sídlíme ve Zlíně na třídě Tomáše Bati a v ulici Hanáckého pluku v Olomouci. Schůzku je možné si sjednat telefonicky i mimo pracovní dobu, těšíme se na Vás.