Obývací stěny – jednoduchost vítězí

Masivní dřevotřískové sestavy vytlačily jednoduché sektorové obývací stěny. Dnes majitelé prahnou po vzdušném a prostorném obývacím pokoji v zajímavém designu. Trápíte se kam umístit svou novou televizi? Možností máte několik. Slušet to vaší kamarádce bude nejen na televizním stolku, ale také na zdi či komodě. Televizní stolek nabízí řešení a nízkou cenu, ale je to nuda, navíc vám ani neschová kabely propojující televizní techniku. A málokdy do něho naskládáte další elektroniku, jako DVD nebo zesilovač reproduktorů. Řešení je nasnadě! Pořiďte si pro tento účel TV stěnu, ta vám umožní zavěšení televize na zeď a schováte v ní i kabely.

Vyberte obývací stěnu na T-nábytek.cz. Šokující výběr a doprava zdarma!

Designově zajímavé obývací stěny  

Obývací stěny se vyrábějí z celé řady materiálů – masiv, dýha, sklo, ratan, kov, kámen. Na výběr máte hladký nebo strukturovaný povrch, v lesku či matu. Dekor stěny není v současné době těžké sjednotit s dekorem ostatního nábytku v interiéru. Nábytkářský průmysl nabízí mnoho modulů, které lze jednoduše sladit i s podlahovou krytinou a s povrchem kuchyňské linky. Moderně a vkusně zařízený byt vám nabídne ten nejvyšší komfort a pohodlí. Sektorové obývací stěny se skládají z různých prvků – otevřená nebo zavřená skříň s policemi, televizní stolek, nižší skříňky a prosklené skříňky, regály a komody. Obývací stěny díky povrchové úpravě nejsou tak náchylné proti mechanickému poškození.

Obývací stěny – nakupujte dobře a rychle

Zatím ještě netušíte, jaké obývací stěny budou vhodné do vašeho interiéru? V prvních dvou odkazech naleznete inspiraci a poutavé informace o nábytku včetně fotografií. A pokud se chystáte na objednávku, tak vám doporučujeme navštívit největší internetový obchod s nábytkem v ČR. T-nabytek.cz nabízí dopravu ZDARMA, můžete se těšit na prvotřídní klientský servis, bezvadné ceny, oceníte snadný výběr ve filtru v levém sloupečku​, nechybí zde certifikát Heureka, ověřeno zákazníky.

Hledáte další informace o obývacích stěnách? Doporučujeme internetový magazín IDnábytek.cz nebo Nábytek-dnes.cz! Zde jsou dostupné informace jak vybrat obývací stěnu, jakou barvu zvolit, fotogalerie obývacích stěn a další…