Párty stany příjemně zastřeší každou akci

 

Posezení na zahradě s přáteli patří mezi nejmilejší relax. Což takhle letos garden party zpestřit?  Začneme u fondue a skončíme u nového a hlavně většího párty stanu. Párty stan stojí, poté si pořiďte stojan na fondue s hořákem, vidličkami a hrncem na omáčku. Ke klasickému sýrové fondue patří chléb, bílé víno, hrozny. Při přípravě párty vybírejte doplňky v jednom barevném tónu, působí to elegantně. A nezapomeňte na květiny a svíčky, dodají stolu sváteční atmosféru stejně jako elegantní párty stan. Párty stany vám nejen příjemně zastřeší každou společenskou událost, ale také vás spolehlivě ochrání před výkyvy počasí a zvědavými pohledy sousedů.

Párty stany skladem na T-zboží.cz – dodáme do 2 dní!

Párty stany lze postavit kdekoliv

A to je další důvod, proč si uživatelé oblíbili tento výrobek. Univerzálnost párty stanů je ohromná stejně jako jednoduchá montáž a demontáž. Párty stany zvládne postavit i méně zručný člověk a to bez použití nástrojů. Stan lze stavět na měkkém i pevném povrchu, přichycení nebude žádný problém. V měkkém terénu párty stany přichytí stanové kolíky. Pokud jste nuceni stan stavět příkladně na betonu nebo asfaltu, bude nutné použít speciální přídavnou ocelovou konstrukci. Párty stany převážně disponují hliníkovou konstrukcí, která je velmi lehká a umožňuje snadnou manipulaci se stanem.

Párty stany – rozměry

S rozměry si opravdu nemusíte dělat těžkou hlavu. Příkladně špičkový internetový obchod t-zbozi.cz nabízí párty stany v těchto všech rozměrech – 3x3m, 3,5×3,5m, 3x4m, 3x9m, 4x4m, 4x6m, 6,5x9m, 6x8m a 4×8 m a v široké škále tvarů a barev. Kvalita odpovídá ceně, veškeré výrobky jsou vyrobený podle platných evropských norem a standardů. Nadešel správný čas na nákup párty stanu, který zajistí komfortní posezení na vaší zahradě.