Podlahy Praha

 Výběr nové podlahy neuspěchejte a nechejte si raději poradit

Když se lidé začnou zamýšlet nad tím, jaké podlahy si do svého nového bytu pořídí, většinou se rozhodují mezi koberci, laminátovou plovoucí podlahou nebo dlažbou. Určitá skupina lidí na chvíli zauvažuje i nad linoleem, ale protože jej mají spojené s nevzhlednými vzory, které se vyskytovaly všude za dob jejich mládí, od jeho volby možná předčasně upouštějí. Když by se ale o podlahy začali zajímat víc, zjistili by, že jejich nabídka je mnohem bohatší, než si vůbec dokážou představit. Velkou novinkou jsou také vinylové podlahy, novou podobu získaly korkové podlahy, když se začaly vyrábět jako plovoucí, a PVC podlahy nabízejí nepřeberné množství vzorů a dekorů, navíc velmi věrně imitujících dlažbu, kámen nebo dřevo.

Podlahy se vyrábějí v mnoha typech a barevných provedeních

A to není zdaleka všechen výčet. Ještě byste neměli zapomínat na linoleum nebo marmoleum, které v poslední době také velmi výrazně začíná získávat na své oblibě hlavně díky možnosti lepení různě barevných vzorů z čtvercových nebo obdélníkových dílců. Jak ale vybrat tu nejvhodnější podlahu do jednotlivých místností? Dobrá rada je nad zlato, proto vyzkoušejte poradenské služby společnosti Podlahy Praha. Její proškolený personál vám dokáže vybrat tu nejlepší podlahu podle toho, jak moc bude zatěžovaná, zda ji budete pokládat na podlahové topení, zda potřebujete, aby tlumila vaše kroky nebo byla hřejivá na dotek, protože chodíte rádi bez přezůvek.

Všechny výhody a nevýhody podlah můžete s pracovníkem společnosti Podlahy Praha v klidu porovnat a rozhodnout se, který druh bude pro vás ten nejlepší. Bohatý výběr je také ve vzorech, dekorech a barevných provedeních. Pokud již máte zakoupený nábytek, můžete s pracovníky společnosti Podlahy Praha také zvolit ten nejlepší barevný odstín, aby vše dokonale ladilo. Pokládky podlah se obávat nemusíte. Ať už si vyberete jakýkoli druh podlahy a vymyslíte jakýkoli vzor, vše jsou zkušení podlaháři ze společnosti Podlahy Praha schopní zrealizovat. Může jít i o přechody mezi několika druhy podlah, kdy v jedné části místnosti můžete mít položený koberec, v druhé části plovoucí podlahu nebo dlažbu. Možností, jak originálně doladit každou z místností je celá řada. Nebojte se experimentovat, dobré rady a tipy se vždy setkají s kladným ohlasem, především od návštěv, které budou chtít váš nový byt vidět a strávit v něm s vámi příjemné chvíle.