Pořiďte dětem k Vánocům moderní dětský pokoj

I když to teď tak nevypadá, Vánoce tu budou co nevidět. Pokud patříte k většině rodičům, kteří nevědí, co by dětem koupili, nechte si poradit od nás. Naše rada zní: pořiďte jim moderní dětský pokoj,  ve kterém bude radost vyrůstat, studovat, prostě být! Bude pokojíček patřit holce či klukovi?

Jak vypadá moderní pokojíček?

V našem e-shopu je velmi oblíbený dětský pokoj Adele III. , který je k dostání v růžové nebo modré barvě. Hlavním skvostem pokoje, tak jak ho vidíme na obrázku je rozhodně postel, která naskýtá mnoho úložného prostoru, jak v podobě tří podélných šuplíků, tak i mnoha poliček v dolní i vrchní části postele. Děti, zejména slečny také ocení rozsáhlou dětskou sestavu, která nabízí mnoho poliček, závěsných skříněk a regálů. Psací stůl s vysouvací spodní deskou a šuplíky je taktéž k dispozici. V celé sestavě pak naleznete komodu i šatní skříň, která poslouží k uložení dětského prádla či jiných věcí.Samozřejmě nemusíte kupovat všechny kousky dětského nábytku, tak jak jsou na obrázku. Klidně si je můžete zkombinovat podle vašich představ. Design pokoje Adele III. poslouží nejen malým dětem, ale i odrostlejším studentům. Moderní kombinace barev i design celého nábytku vám jistě padne do oka.

Dokonalé prostředí pro hraní i učení

Dalším oblíbenou sestavou je dětský pokoj Olík 1, který nabízí exotické barvy nábytku, pečlivé zpracování i moderní design. Sestava obsahuje regál, šatní skříň i psací stůl. V jednoduchosti je síla, tohle známé pravidlo platí i u nás. A právě dětský pokoj Olík 1 originální jednoduchost nabízí.

Pro již odrostlejší děti máme v našem e-shopu výborný tip pro jejich pokoj a to dětský pokoj BLOK A. Pokoj se značí velmi propracovaným designem nábytku. Rafinovaná kombinace tří světlých barev – brest, bílá lux a cappucino si skvěle s nábytkem pohrává. Spolu s propracovanými úchyty dvířek se tento nábytek stane volbou číslo jedna pro kluky i holky.

Dětský pokoj Blok A je skvělým místem pro hraní, trávení volného času i učení. Do takového pokoje si děti bez obav přivedou své kamarády.