Světelné sítě a řetězy rozzáří Váš vánoční čas

Chtěli byste si vyzdobit byt, dům, nebo zahradu před vánočními svátky, ale neustále tápete, jakým způsobem to provést a jaké vánoční světelné dekorace vybrat? V klasických kamenných obchodech je většinou k dispozici jen velmi omezená nabídka různých LED řetězů, světelných sítí a jiných vánočních dekorací, ale u dobrého prodejce na internetu můžete většinou vybírat z velkého počtu světýlek, která bývají přehledně rozdělena dle délek, barev, případně určení na vnitřní a venkovní. Při nákupu tohoto sortimentu lze tudíž internetové obchody jen doporučit- vyberete si dekoraci z klidu domova a navíc ušetříte i stovky korun.

Světelné sítě z LED diod pro vnitřní i venkovní použití

V současné době jsou kromě klasických vánočních svítících řetězů velmi oblíbené také světelné sítě, které jsou složeny z velkého množství svítících LED diod navzájem pospojovaných napájecím kabelem. Sítě lze zakoupit v různých velikostech, barvách LED diod a různých barvách kabelu. Při ideální volbě pak kabely sítě splynou s pozadím a vidět jsou jen svítící body. Jejich instalace je velmi snadná- stačí zavěsit na určitý předmět a případně doladit (např. keře, menší stromky), nebo zavěsit např. do okna, do výlohy apod. Pokud chcete světelnou síť používat pro dekoraci venkovního prostoru okolo domu, pak je nutno zakoupit model s krytím minimálně IP 44, které značí, že je voděodolná (modely s krytím IP 20 jsou vhodné pouze pro vnitřní použití).

Světelné LED řetězy lze využít nejen na vánoční strom

Světelné řetězy jsou dnes už známou klasikou, která zůstává v poslední době výrazněji nezměněna. Od dob našich maminek a babiček se změnily jen zdroje světla z klasických malých žároviček na dnes výrazně častěji používané LED diody. Vánoční řetězy jsou vhodné nejen na stromek, ale lze je využít k nazdobení zábradlí, okapů, pergoly atd.