Účetnictví Brno – spolehlivý partner vašeho podnikání

Naše společnost sídlící v Brně působí na trhu účetních firem již 12 let. Naší specializace je vedení účetnictví dodavatelským způsobem. Využívají nás fyzické i právnické osoby všech rozsahů, velikostí i aktivit.

Řídíme se heslem nabídky komplexního portfolia služeb podle individuálních potřeb klienta. Ať už se tedy rozhodnete pro externí účetnictví, online možnosti či pouze konzultace v oboru, vždycky vám naši zkušení pracovníci poskytnou ty nejlepší služby na trhu.

Zpracováváme podklady převážně pro klienty z Brna a okolí, díky online vedení účetnictví máme ale klienty po celé České republice.

Kvalita a roky zkušeností

Díky mnoha letům zkušeností v oblasti zpracování účetních dokladů mnoha druhů, úrovní a rozsahů známe veškeré problémy a úskalí, na které mohou naši klienti narazit. Praxe v oboru nám dovoluje zabezpečit fungování malých i velkých společností. Pomůžeme vám zvolit ty nejlepší varianty spolu s nastavením procesů až po zabezpečení bezchybného a včasného reportingu pro váš management či finanční úřad.

Pro jednotlivce i skupiny bez ohledu na velikost

Jsme připraveni pomáhat malými i velkým klientům při komplexním a důkladném vedení účetnictví. Protože účetnictví Brno pracuje flexibilně, samostatně a online, nabízíme svým partnerům dostatek prostoru pro vývoj a rozvoj jejich byznysu. Našimi hodnotami jsou výjimečnost, flexibilita, důvěra, odhodlání a loajalita. S námi máte naprostou jistotu, že vaše účetnictví bude svěřeno do těch správných rukou. Dosáhněte svých podnikatelských cílů snadno a rychle a ušetřete si námi spoustu času i finančních prostředků.

Proč se obrátit právě na nás?

Vedeme účetnictví jak začínajícím podnikatelům, startupům i freelancerům, zájmovým spolkům, tak i velkým firmám a dalším subjektům.

Poskytujeme komplexní účetní služby. Naše vedení účetnictví neznamená pouze zpracování podkladů bez dalšího kontextu. V každém účetním období poskytujeme

maximální informace o stavu finanční stránky spolu s návrhy a efektivnější usměrnění všech toků pro následující období firmy.

Během zpracování účetnictví postupujeme dle standardů a vždy doložíme všechny potřebné dokumenty přesně a načas. Tím pádem nikdy nedojde k pozdnímu podání vašeho daňového přiznání způsobeným dovolenou, nemocí, neznalostí nebo fluktuací zaměstnanců.

Daně jednoduše a správně

Daňová evidence je určena pro všechny podnikatele, kteří chtějí uplatnit výdaje podle skutečnosti, nikoli podle daňového paušálu. Z daňové evidence je vypočtena daň z příjmů, která ukazuje kompletní stav vašeho podnikání.

Pro každou společnost i jednotlivce je správné vedení daňové evidence klíčem k úspěchu v podnikání. Pro správné vedení této evidence a vypočítání daní oslovte naší účetní firmu. Nabízíme precizní a důsledné zpracování vašeho účetnictví, vypočítání daní, zpracování daňového přiznání i poradenskou činnost. Ušetříte čas, námahu a sobě zbytečný stres, naopak získáte klid a přehled o vašich aktivitách.