ÚVODNÍ INFORMACE

Jak máme postupovat v případě zájmu o Vaše služby?

Pokud máte zájem o jakékoliv informace týkající se rekonstrukce bytového jádra nebo rekonstrukce koupelny, kontaktujte nás prosím. Pro nastíněné postupu spolupráce a upřesnění konkrétních kroků rekonstrukce je vhodné realizovat osobní schůzku s naším technikem a to ideálně v místě, kde bude rekonstrukce prováděna. Po osobní schůzce přichází na řadu vytvoření bezplatné cenové nabídky ve formě položkového rozpočtu.

Je cena uvedená v položkovém rozpočtu pevná?

Cenu uvedenou v rozpočtu garantujeme. Ke změně cen v položkovém rozpočtu dochází pouze v případě, kdy klient provede změnu v zadání. Rozpočet je vždy sestaven tak, aby ceny jednotlivých položek byly transparentní a při jakékoliv změně kontrolovatelné.

Jste plátci DPH?

Naše firma je ze zákona registrována k DPH a kompletní vybavení jsme schopni v mnoha případech dodat za nižší než katalogové ceny. Rekonstrukce koupelny a bytového jádra spadá do kategorie tzv. sociálního bydlení, kdy jsme schopni vybavení pro koncového klienta dodat levněji, než kdyby jej klienti nakupovali sami jako neplátci DPH. V rámci sociálního bydlení lze vybavení dodat s DPH ve výši 10%, čímž naši klienti vždy ušetří minimálně 11% (standardní zákonná sazba DPH je 21%).

Zpracujete 3D vizualizaci?

Zpracování 3D vizualizace je naprostou samozřejmostí. Právě na základě 3D vizualizace nejčastěji dochází k výběru půdorysů a barevného sladění bytového jádra či koupelny. Na základě dohody s klientem je možno zpracovat 3D vizualizaci ve více variantách. Po výběru konkrétní varianty lze tuto variantu doladit do finální podoby.

Působí Vaše firma pouze v Brně nebo i v dalších městech?

Naše firma působí zejména v Brně, ale zakázky realizujeme rovněž v celém Jihomoravském kraji. Rekonstruovaných bytových jader a koupelen si užívají například zákazníci v Blansku, Tišnově a Vyškově u Brna.

Lze financovat rekonstrukci bytového jádra/koupelny ze stavebního spoření?

Rekonstrukci samozřejmě lze financovat prostřednictvím stavebního spoření či spotřebitelského úvěru. V případě zájmu o zmíněný druh financování jsme schopni zajistit veškerá nutná potvrzení.